Vaše náměty a připomínky

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "9657"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Dobry den , jedina moznost jak to tu srovnat do late je povesit Kalousky a Necasi na poulicni lampy a byl by klid v te republice. Jinak tonevydim , nez veset a hnat je do fabrik ke strojum z obleku do monterek. Raulimovi Liberec
Pozdrav ze Zlína. Protože sichceme vytvořit za Zlínsko také stránky HV tak se dívám na již vytvořené. Na vašich stránkách jsem našla Anketu:Které město podporujete v HV? Dost mne zarazilo, že v nabídce máte pouze Liberec (to je samozřejmé), Prahu, Strř.Č,SČ, JČ,VČ a ZČ ale když bych se chtěla připojit já ze Zlína, tak mám smůlu. Šdoda, že nás Moraváky tak nějak vylučujete,(jak jsem se mohla pak divit, na jedné diskuzi jak se napadalï občané Čech a Morqvy, to bylo hodně husté). Abych se ještě vrátila k vaší anketě, Kdyby jste tam dali alespoň moravany jak celek, nebo jiné město, tak by to bylo fér, ne?Děkuji, že jste si alespoň mou připomínku přečetli. Jitka Halašková, KC Zlín(nikdy se neschovávám za anonimitu)
Politický systém přímé demokracie je jedině účinný proti amorálnosti zkorumpovaných politických stran a politiků!
Nechci strašit komunismem, ale uvědomte si, že svět kolem nás není ani oranžový, ani modrý, ani rudý, ale různobarevný a rozmanitý. Tak to je i s lidmi, jejich názory a představami a tomu právě nejlépe odpovídá politický systém založený na přímé demokracii. Občané budou volit osobnosti napříč politickým spektrem podle jiného kritéria než je stranické, podle morálního kritéria. V tom je ten rozdíl zásadní. Politická strana se dá lépe korumpovat než 100 nebo 200 jednotlivých poslanců. Dnes se převážně stává poslancem ten občan, který má tu správnou stranickou knížku, ať už oranžovou, modrou, rudou nebo černou, ale občanům přeci jde o to, aby politici byli čestní a morální, a to ta stranická knížka nezajistí!!! Druhým problémem je, že dnešní zvětší části zkorumpované politické strany nás občany potřebují jednou za 4 roky, a to v den voleb. V přímé demokracii bude občan na prvním místě, neboť to bude on, kdo bude moci denně kontrolovat a sledovat výkon poslanecké funkce a morální kredit poslance tím, když poslanec selže a bude se chovat nečestně, tak jej občané odvolají. A O TOM TO JE !!!
Jiří Bezák

http://cas-na-zmeny.webnode.cz/
Otevřený dopis - pokračování Proč nehledáte peníze tam kde jsou, na těch tajných kontech zkorumpovaných politiků, tam jsou ty stovky miliard!!! Proč je chcete tahat z kapes lidí kteří žijí od výplaty k výplatě se strachem jestli koncem měsíce budou mít na nájem? Je směšná vaše důchodová reforma a hledání 2 miliard na platy lékařů v době kdy díky korupce mizí stovky miliard. Jak bychom se měli dobře i bez reforem, kdyby jste pánové politici vystačili se svým nemalým platem a dělali jen svou práci. A nebo je účel toho teátru opět nasrat slušné lidi, kterých je pořád většina do té míry, že zase vyjdou do ulic, protože je tam vyžene pocit bezmoci stejně jako před 20ti lety?
Myslím, že dnes by byla revoluce možná oprávněnější než tehdy, většina těch, co cinkala klíčema, měli tenkrát vyšší životní úroveň než dnes a o sociálních jistotách ani nemluvím!!! Proč se korupce neposuzuje a netrestá jako vlastizrada výjimečnými tresty? Vždyť jde o vlastizradu, jde o ten nejhorší čin po vraždě, vždyť vraždíte národ jako takový! Nebo se řídíte heslem Stalina, že když zemře /trpí/ jeden člověk, je to tragédie, ale když zemřou /trpí/ tisíce, je to statistika??? To co se v této zemi děje, je tragédie i když trpí miliony. Je to nepochopitelné, neomluvitelné a bohužel naprosto beznadějné. Jako občan už naprosto ničemu nevěřím, ani v lepší budoucnost, ani ve spravedlnost, v nic. Zůstává jen hořká příchuť beznaděje a bezmoci... A toho jste pánové dosáhli po 20 letech od revoluce. GRATULUJI. Musíte být na sebe, jako politici opravdu pyšní. Uzavřu to moudrým a pravdivým konstatováním: KOMUNISTI NÁS 40 LET VEDLI DO PRDELE, ALE VY JSTE NAŠLI ZKRATKU !!! Bezmocný rukojmí teto nekompetentní, bezpáteřní anarchistické vlády / i těch předchozích/. TŠ Já bych k tomu dodal toto:
nejsme
Otevřený dopis - Promopro alias Vondra Dobrý den, prosím odpovězte mi jednoduše, krátce, logicky, tak abych to pochopil i já, obyčejný pracující "otrok", této "svobodné" země a rukojmí této vládnoucí arogantní garnitury. Když já, jako občan, způsobím komukoli, ať státu, nebo soukromé osobě škodu nad 5 tisíc, jde o trestný čin a budu se zodpovídat před soudem. Pokud poslanec, politik, ministr způsobí státu škodu víc jak půl miliardy, stačí se mu omluvit a všechno je v pořádku? Mluvím o tom arogantním nadčlověku Vondrovi a korupci s firmou Promopro. Protože dělám ve stejném oboru jako jsou poskytované služby promoprem, mohu konstatovat, že zakázka byla minimálně 10x předražená. Pro mne a většinu svéprávných lidí je na první pohled jasné že utekly stovky milionů v době, kdy údajně vládě záleží na každé koruně a ždímá bezcitně peníze i z těch nejchudších... Vysvětlete mi, jak je vůbec možné, že člověk, který má pohádkový plat taky za to, že zodpovídá za určitý resort a dojde k takovému průseru, že vůbec může setrvat ve své funkci a to nemyslím ze své vůle, ale že nemá hodinovou výpověď, jakou by dostal v každé soukromé firmě, kdyby prošustroval on nebo jeho podřízení jen zlomek z částky o které je řeč. Jak je vůbec možné a jaké to máme zákony, že takový člověk vůbec ještě má přístup do parlamentu, vlády, že pobírá plat a další ministerské výhody??? Za co má svůj plat a výhody??? Odpovězte ať to pochopím já další miliony voličů a občanů, kteří si kladou stejnou otázku! Proč lidé ve vládě, poslanci a ti co mají moc, mohou okrádat stát, tedy nás všechny, proč potom vůbec platíme daně, na co, komu?? Aby jste měli na své zlodějny, tunely, podvody, korupce? Kolik z toho rozkradeného bilionu korun za posledních 10 let se vyšetřilo, objasnilo a kolik lidí za to bylo exemplárně odsouzeno,
VIte, ja se nebojim. Na me neplati straseni minulosti, tak jak je u nas zvykem. Strasi se zde fasismem, komunismem, terorismem a islamizaci atd. Jsem vylozene alergicky na tyto bububu akce. Zaroven neobhajuju pouziti jak vy rikate protektoratni vlajky. Na druhou stranu mi to je uplne jedno. Vlajka nikdy nikomu nic neudelala, ani strana a ani politicka orientace. Vzdy za to mohli jen a pouze konkretni lide. Takze reseni je vzit ze vsech systemu, stran a nabozenstvi jen to nejlepsi a zajistit kvalitni lidi, kteri budou neustale pod dohledem, odvolatelni a stihatelni, aby se pak vina nemohla hazet na konkretni stranu, se kterou se pak bude strasit dalsich 50 let, tak jak to delate vy a vam podobni a vlastne odvadite pozornost od opravdovych problemu. A mimochodem vzdy je moznost bojovat, nebo alespon utikat. A kdo zustane stat jako ovce, je s nim jednano jako s ovci. Kazdy si muze vybrat.
Jasně.Současná politika stojí za prd, tak si sem dáme nacistickou vlajku. Logika hadr.
I jeden jedinej obyčejnej čestnej človíček by vedl celý stát lépe, než stovky politiků, jak je tomu nyní světovým trendem. Proč je všechno složité? Jsem si jistý, že by celý systém mohl být v podstatě jednoduchý a přímočarý.
Poctivost, hrdost, zodpovědnost... NÁM chybí ve vedení státu.
TO SE MUSÍ ZMĚNIT!!
Vy zaručeně Liberečák nejste !!! Vypadá to, že Vám současná ekonomická a politická situace vyhovuje !!!
Jasně.Současná politika stojí za prd, tak si sem dáme nacistickou vlajku. Logika hadr.
Jasně.Současná politika stojí za prd, tak si sem dáme nacistickou vlajku. Logika hadr.

Které město podporujete v Holešovské výzvě?

Liberec (195 | 78%)
Praha (11 | 5%)
Střední Čechy (6 | 2%)
Severní Čechy (20 | 8%)
Jižní Čechy (6 | 2%)
Východní Čechy (8 | 3%)
Západní Čechy (4 | 2%)
STYDIM-2m.JPG
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one