Kde mizí naše peníze?

Bankovní služby - poplatky často nevýhodné půjčky, hypotéky, leasingy

Pojišťovnictví nevýhodné smlouvy, do kterých nás finanční poradci tlačí jen za účelem  získání provize za nového klienta (nikdo vám nedá výhodu zadarmo)

Lichváři, kteří jsou kryti bankou a vládou - nabízejí nevýhodné půjčky, hypotéky, leasingy (bez ručitele, bez doložení příjmů, nekoukají do registru dlužníků a pod.), vy těm "dobrákům" vážně věříte??

Platy poslanců a senátorů včetně jejich benefitů a odměn jim a jejich zaměstnancům

Spekulace na finančních burzách ve spolupráci s Ratingovými agenturami, které dávají vysoké hodnocení podřadným institucím - tučné odměny za dobře provedenou transakci a další  benefity

Exekutoři a vymahači dluhů, prodej pohledávek (raději se jim vyhýbat velkým obloukem)


Možné řešení: omezit vyhazování peněz za tyto služby během celosvětové krize, nezadlužovat se kvůli zbytečnostem, bez kterých se můžete obejít (dovolená, elektronika, auta, ... zbytečný luxus), nenechat se zlákat "výhodou" různých investic do fondů (jen z vás vysávají peníze každý měsíc), nepůjčovat si od lichvářů (zadní strany novin jsou plné těchto inzerátů - výhodná půjčka, půjčka na ruku, půjčka přes sms, nově i půjčka na slovo či podání ruky v přítomnosti svědka ručitele...( jeniný podpis, slovo, podání ruky,  odeslání sms,  Vás může připravit o všechno)

A hlavně, nevěřte médiím vše, co do Vás "hustí". Poslouchejte svůj rozum , intuici, a za vším hledejte kouzelné slovo "ale". Nikdo pro Vás nechce dobro, pouze prodat svůj produkt či službu pro svůj zisk.


Které město podporujete v Holešovské výzvě?

Liberec (195 | 78%)
Praha (11 | 5%)
Střední Čechy (6 | 2%)
Severní Čechy (20 | 8%)
Jižní Čechy (6 | 2%)
Východní Čechy (8 | 3%)
Západní Čechy (4 | 2%)
STYDIM-2m.JPG
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one